מקרה באתר בנייה נטוש

אני בת 25 , שיער ג'ינג'י ,גוף רזה ושדיים גדולות, סיימתי לפני כמה שנים תואר בהנדסת בניין וכיום אני עובדת בחברת בנייה גדולה. שלחו אותי לא מזמן לבדוק אתר בנייה נטוש שחברה רצתה לרכוש, בם ביקשו לתת הארכה גסה לעלות ההריסה של המבנה כדי לדעת עם שווה בכלל לגעת במקום.

זה היה בניין של שתי קומות מאוד ישן , נכנסתי לאתר בנייה ,הסתובבתי מסביב בזמן שאני עושה רישומים. כאשר התקרבתי לכניסה של המבנה שמעתי קולות של אנשים. נכנסתי בזהירות ובשקט שלא יראו אותי.
באחד החדרים מצאתי שתי בחורים צעירים סביבות ה-18 מאוננים,לצערי הם כבר ראו אותי. אחד נבהל ומיהר להחזיר את המכנסיים למקום. השני ההפך פתח את הרגליים שלו יותר רחב והסתכל ישר לעיניים שלי. היו לי שתי בחירות או לצעוק עליהם ולגרש, או בחירה שנייה ….ברגע שראיתי את הזין של הבחור,בחרתי בשנייה
התקרבתי עליהם באטיות, נאמדתי מול הבחור השני. אני הייתי בחצאית לכן לא היה צורך להוריד משהו , הזזתי את התחתונים שלי לצד והתחלתי להתיישב עליו. הבחור היה בהלם ,הוריד את היד שלו מהזין וחיקה מה יהיה בהמשך. הרגשתי עם הכוס שלי את הזין שלו, כיוונתי עם היד והתיישבתי עד הסוף. רכבתי עליו כמה דקות, התחלה באטיות כדי שהוא לא יגמור מהר ואז מהר יותר. למרות זאת הוא לא הצליח להחזיק הרבה זמן, הרגשתי איך הכוס שלי מתמלא בזרע שלו.
הסתובבתי וראיתי את הבחור שני מאונן כמו מטורף על המראה, ירדתי מראשון והתיישבתי מול הבחור השני. לקחתי את הזין שלו לתוך הפה והתחלתי למצוץ. גם הוא לא הצליח להחזיק הרבה זמן וכבר אחרי כמה רגעים הפה שלי התמלא בזרע. בלעתי הכול, ניקיתי את הפנים שלי עם מפיות לחות שהיו לי בתיק. ורק אז הסברתי לבחורים שזה בניין מיועד להריסה ושזה למקום להיות בו.
ככה נגמר המפגש האינטימי הלא מתוכנן שלי באתר בנייה