זרים


זה קרה בחופשה שלי עם ההורים בתורכיה. הכל התחיל רגיל ,ביקרנו במקומות יפים, בילינו על החוף, עשינו שופינג , בקיצור כל הדברים שתיירים עושים בדרך כלל. יום בהיר אחד החלטתי שאני רוצה לבלות קצת לבד, נכנסתי לחנות וקניתי בקבוק קטן של רום. אז הלכתי לכיוון החוף, היה הרבה אנשים. הלכתי מספר קילומטרים בחיפוש אחרי מקום טוב. כל הדרך מזגתי קצת מהבקבוק. אני לא יודעת כמה זמן הלכתי, אבל השתייה התחילה לתת לי בראש, אבל למזלי מצאתי מקום שקט.

התיישבתי על המגבת, מרחתי קרם הגנה, שתיתי עוד קצת רום ונשכבתי להשתזף עם עיניים סגורות. לא ידעת כמה זמן שכבתי כך, אבל התעוררתי בגלל שהשמש נעלמה. פתחתי את העיניים שלי וראיתי 4 ערבים צעירים ושריריים עומדים מעלי. זה היה מראה מאוד סקסי והרגשתי שאני מתחילה להירטב.

הסתכלנו אחת על השני בערך 5 דקות, הם ליטפו את האיברים שלהם דרך המכנסיים. החלטתי לקחת את העניינים לידיים. תפסתי יד של אחד מהם והתחלתי ללקק את האצבעות שלו. הם הבינו מה אני רוצה וכבר אחרי שניה המכנסיים שלהם היו למטה והסתכלתי על 4 איברים מאד יפים. זה היה קשה להחליט מאיזה להתחיל. אז אחד מהם פשות תפס אותי בשיער והצמיד את הזין שלו לשפתיים שלי. נישקתי את הראש, הכנסתי אותו לתוך הפה, זה היה נעים. תמיד אהבתי למצוץ ובחיים לי סירבתי למצוץ זין טוב.

בזמן שמצצתי לו, החברים שלו אוננו עד שאחד מהם לא נשכב על החול,התיישבתי על הזין שלי, בחור נוסף הכניס את הזין שלו לתוך התחת שלי ושנים אחרים המשיכו לזיין אותי לתוך הפה. זה היה כול כך מדהים, 4 גברים זרים ממלים את כל החורים שלי. רק המחשבה על זה גרמה לי לגמור כל כך הרבה פעמים. גם הם כבר היו על הסף. הם הוציאו את האיברים שלהם מהחורים שלי והתחילי לגמור לי על הפנים. הם מילאו את הפנים שלי ואת הפה שלי בזרע החמה שלהם. בכוונה לא בלעתי ישר,רציתי לשחק מולם עם הזרע שלהם. אחרי שסוף סוף בלעתי ניקיתי את האיברים שלהם ולא ראינו אחת את השני יותר.

זה היה המפגש האינטימי הכי מטורף בחיים שלי.