הפתעה נעימה

זה היה ערב רגיל. לא ציפיתי למשהו מיוחד ואיך שגיליתי בסופו של דבר הייתי צריך. יצאתי מהמקלחת, התיישבי מול מחשב וחשבתי לעצמי "איפה היא נעלמה". זה היה הרגע שמישהו דפק בדלת שלי. התלבשתי מהר ועם צעקה "רגע!" פתחתי את הדלת. שם ראיתי אותה. היא הייתה לבושה בשמלה לבנה שהייתה מדגישה את הגוף המדהים שלה. עקבים לבנים וגרביונים באותו הצבע. מה שראיתי ריגש אותי כל כך חזק שהרגשתי איך הלב שלי עוצר לרגע. "איך? למה לא אמרת?" – שאלתי אותה. "רציתי לעשות לך הפתעה" – היא ענתה. היא נכנסה לדירה וישר התחבקנו. חיכיתי לזה יותר מכל. המשכנו להתחבק ולהתנדנד כאילו אנחנו רוקדים. אז היא עזבה אותי, הסתכלה בעיניים שלי ואמרה: "התגעגעתי". לא היה מקום למילים יותר. הכל התחיל בנשיקות עדינות ואז די מהר כבר היינו בנשיקה ארוכה וחושנית. אם עד עכשיו היה הבדל בין המחשבות שלנו, עכשיו הכל הפך לאחד. יכולתי לקרוא את כל הרצונות שלה והיא את שלי. הרגשות שלנו התאחדו לאחד. התחלנו להתפשט כבר בדרך ממשדרון.

חולצה הפה לצד, שמלה מצא את המקום בצד השנים. לא היה אכפת לנו מה קורה מסביב. כל מה שהיה חשוב זה אנחנו. היא הורידה את היד אל המכנסיים שלי ושמה אותה על הזין שכבר עמד. "וואו" – היא עמרה. רק חייכתי. היא ירדה על הברכיים והורידה את המכנסיים שלי ביחד עם התחתונים. היא לקחה אותו ביד והתחילה לשחק אותו. זה גרם לי לקבל סחרחורת קלה מהנאה. אז היא פתחה את הפה והתחילה להכניס את הזין בפנים. לאט לאט הזין שלי נעלם בתוך הפה שלה. זאת הייתה הרגשה מדהימה. היא התחילה למצוץ, לפעמים היא הייתה מוציאה אותו מהפה ומלקקת לכל האורך או שהייתה משחקת עם הלשון על הראש. היא ידע גם לשנות את הקצב וזה הביא לי הנאה אלוהית. כמה דקות אחרי זה גמרתי לתוך הפה שלה. אורגזמה כזאת לא הייתי לי באף מפגש אינטימי עד היום. "זאת רק ההתחלה" – היא אמרה לי עם חיוך.

היא קמה על הרגליים וסוף סוף היה לי הזדמנות לראות אותה כמו שצריך. רגליים יפות ביותר לבושת בגרביונים לבנים, בטן שטוחה, שדיים עומדות ופנים של מלאך. המראה הזה גרם לזין שלי לעמוד עוד יותר חזק. לקחתי את היד שלה ומשכתי אותה לכיוון המרפסת. היה חשוך, ערב קיצי שקט ותמיד חלמנו לנסות את זה. העמדתי אותה עם הפנים אל מעקה ובעצמי התקרבתי מאחורה. החדרתי את הזין שלי בעדינות בזמן שהיד שלי שיחקה עם הדגדגן שלה. זה גרם לה לגנוח. כאשר הוא נכנס לגמרי התחלתי עם תנועות קלות. יד אחד הייתה על השדיים שלה ויד שניה תפסה את ירך שלה, ככה שיכולתי לשלוט לגמרי בתהליך. ברגע שהרגשתי שהיא השתחררה, הגברתי את הקצב. הרגשתי את הדופק שלה, הרגשתי את פחד גבהים שלה, הרגשתי את התשוקה שהייתה בינינו.

דקה אחרי זה היא התחילה לעזור לי עם תנועות חוזרות וזה היה מדהים. אז היא ביקשה ממני לזיין אותה יותר מהר ועשיתי את זה. הבנתי שאני לא הולך להחזיק יותר מידי בקצב הזה. הייתי כמעט על הקצה של תענוג מושלם, גם היא הייתה שלם. רק ברגע שהיא צרחה והגוף שלה התחיל לרעוד גמרתי. בלי כוחות חזרנו לדירה, נפלנו על הספה. זה היה הרגע שחיבקתי אותה ואמרתי "תשארי"