אורגיה

היום פעם ראשונה היה לי סקס עם שני גברים. כאשר הגעתי למפגש אינטימי היום עם חבר שלי,רוני, הוא ישב וראה פורנו. הוא לא ניסה לכבות אותה ופשוט הציעה לי לראות איתו ביחד. די מהר הרגשתי שהתחתונים שלי נרטבים וידעתי בוודאות שיהיה סקס.  ואם הוא לא יזיין אותי, אני אזיין אותו. למזלי כמה רגעים אחרי זה הרגשתי את היד שלו נכנסת לתחתונים. אז הוא פתח את הרגליים שלי, הרים את החצאית והתחיל ללטף את הכוס שלי דרך התחתונים. הורדתי אותם בעצמי והראתי לו את החורים שלי. הוא התחיל ללקק את החורים ואז הכניס אצבע לתחת שלי. זה לא היה כואב, זה לא היה הפעם הראשונה ובנוסף כבר הייתי רטובה וחרמנית.
אז הוא קם, לבש קונדום ואומר לי: "לאן את רוצה? כוס או תחת".  לא רציתי ביניים שהוא יזיין את התחת שלי, אמרתי קודם כל כוס. הוא השכיב אותי על השולחן ואז הכניס כל כך חזק שצעקתי. למרות הכאב, זה היה מאוד נעים. אני אוהבת כאב. הוא זיין אותי ממש חזק ובקצב מטורף.
כאשר שנינו גמרנו ושכבנו על הספה מישהו מצלצל פעמיים לדלת ואז  ישר אחרי שוב פעם. כנראה חבר כלשהו עם קוד מיוחד. להפתעתי הוא אפילו לא ניסה לכסות את עצמו, הוא פשוט קם והלך לפתוח את הדלת. היה כל כך טוב לי שממש לא רציתי להתרומם. נשארתי לשכב ככה עם רגליים פתוחות ולשחק עם הפטמה שלי. פתאום רוני נכנס עם חבר שלו ועוד בחורה. לא הספקתי אפילו להיבהל, איך ששמעתי אותה אומרת "איזה כוס יפה יש לך, אפשר לרדת לך?" ובלי לחכות לתשובה שלי היא פשוט ירדה למטה והתחילה לאכול את הכוס שלי.
רוני התקרב אליה מאחורה, הוריד את המכנסיים שלה והכניס לה את הזין לתחת. הבחור השני, התקרב אלי ושם את הזין על השפתיים שלי. הוא עדיין לא עמד וישר, ברגע שהתחלתי למצוץ, הרגשתי איך הוא מתרומם בתוך הפה שלי. כמה רגעים אחרי זה הוא הוציא את הזין והצמיד את הביצים אל הפנים שלי. הריח שלהם גרם לי להתחרמן עוד יותר, למרות שהייתי בטוחה שזה בלתי אפשרי. רציתי שיזיינו אותי בשני החורים. ברגע שחבר שלי סיים עם הבחורה השניה ביקשתי ממנו שיזיין אותה. בלי להגיד מילה, הוא סיבב אותי ויש הכניס לי אצבע לתחת. אז עוד אחד ועוד אחד. אז הוא החליף אותם בזין ויש התחיל לזיין אותי בקצב מהיר. כמה דקות אחרי זה חבר שלו עצר אותו. אמור לו "חכה, בוא נזיין אותה בייחד"
הוא נשכב על הגב, התיישבתי על הין שלו ורוני התחיל לזיין אותה בתחת. בהתחלה היה קשה למצוא את הקצב הנכון, אבל בסוף הצלחנו. אז הבחורה השנייה התקרבה אליי והתחלתי לאכול את כוס שלה. זה היה מפגש אינטימי מדהים.

רוצים להכיר בנות חרמניות כמו בספור? הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו